Organizacja Pogrzebu

Zakład pogrzebowy AKS wspomoże Państwa w trudnych chwilach po stracie osoby bliskiej, doradzając w kwestiach zarówno formalnych, jak i organizacyjnych, dotyczących samej ceremonii (oprawa muzyczna, florystyczna i in.).

Nasz dom pogrzebowy dysponuje szerokim wyborem trumien oraz urn o różnorodnych wzorach i barwach, jak również wielu innych akcesoriów funeralnych. U nas mogą Państwo zamówić także wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe, odpowiednie do oprawy pogrzebu.

Usługi pogrzebowe, które Państwu oferujemy obejmują również pełną kosmetykę Zmarłego, związaną z godnym przygotowaniem do pochówku i całej oprawy pogrzebu.

Posiadamy na etacie osobę prowadzącą ceremonię pogrzebów wyznaniowych i świeckich.

Mistrz Ceremoniału Pogrzebowego zadba o godny przebieg uroczystości.

Świadczymy usługę "opieka grobu", zwłaszcza dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości odwiedzać miejsc pochówku swoich zmarłych bliskich na co dzień. Usługa ta zapewnia całoroczną troskę o grób, utrzymanie go w należytej czystości i porządku. Nasze doświadczenie pozwoli zachować nagrobek w najlepszym stanie, by nie musieli się Państwo martwić o jego stan.

W razie potrzeby wspomożemy również w procesach ekshumacyjnych. Jeśli potrzebna jest ekshumacja, pomożemy w organizacji spraw formalnych, jak i technicznych prac niezbędnych do jej przeprowadzenia, z odpowiednią dbałością o normy prawne i sanitarne.

Thumbnail Image Thumbnail Image

Nasze biuro

1-st AKS Usługi Pogrzebowe
Kazimierz Stefaniak


ul.Osobowicka 59
51-001 Wrocław

TEL:  71 325 67 93
GSM:  607 364 850
FAX:  71 391 59 82